Odwróceni. Ojcowie i córki
powrót do forum 2 sezonu

Pierwsza część to według mnie majstersztyk. Dlatego miałam duże oczekiwania w stosunku do drugiego sezonu. Chyba nie ma drugiej kontynuacji polskiego serialu, która tak by mnie rozczarowała. Liczyłam, że "dwójka" pokaże Cygę jako przestępcę, zemstę Kowala, Mnicha i Ryśka na Blachowskim za wsadzenie do więzienia, ciągłe życie Blachy w niebezpieczeństwie. Tymczasem dostajemy coś a'la komedia o byłym gangsterze i policjancie. Serio? Pierwszoplanowi bohaterzy "jedynki" zupełnie stracili swoje charaktery. Blacha ciągle robi z siebie pajaca, Mnich zachowuje się zupełnie inaczej. W jednej chwili dusi własnymi rękami dwóch złodziei, po czym zostaje przedstawiony jako nieszkodliwy, były gangster, bez charakteru. Na dokładkę dostajemy młodych aktorów, którzy nic nie wnoszą do tego serialu - drugą żonę Blachy ( btw aktorka ją grająca nie potrafi zagrać żadnych emocji, większość czasu i tak skupia sie na jej tyłku i scenach w łóżku z Blachowskim), trzech młodych "gangsterów". Nuda, nuda, nuda. Nie rozumiem skąd taka wysoka ocena, bo jest minimalnie niższa od pierwszego sezonu, a tamten zasługuje imo na 10. Serial nie ma już tego klimatu, muzyka klapa. Wyszło naprawdę słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones