PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820771}
7,0 9 688
ocen
7,0 10 1 9688
Odwróceni. Ojcowie i córki
powrót do forum serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Dokładnie. Ocenę końcową mogę wystawić dopiero po obejrzeniu wszystkich odcinków, jako wielki fan pierwszego sezonu co obejrzałem po kilka razy mogę wywnioskować, że jest przeciętnie. Klimatu pierwszego sezonu brak, muzyka również niezbyt pasująca w klimat, zobaczymy jak zaczyna się pojawiać stara gwardia.
Jedyną głupotą jest wymyślenie zabójstwa, które rzekomo popełnił Blacha a potem pomagał mu w tym Sikora.
Mogli rozwinąć wątek zabójstwa Berii i kontynuować to w 2 serii trzymało by się to bardziej kupy.
Ale rozumiem minęła kupa czasu połowa pewnie nie pamięta poprzedniego sezonu, trzeba trafić do nowych widzów i fabuła pewnie będzie tak skonstruowana by każdy zrozumiał całość.

faith18

Witaj.. To chyba nie będzie to co pierwsza seria no ale niema co zamulać i dobrze że nadają znowu ten serial.. Jeżeli nie znasz to zainteresuj się serialem slepnac od swiatel

ocenił(a) serial na 5
faith18

Pierwszy sezon to był kryminał, a teraz celują bardziej w thriller. Myślałem, że nie będą się odnosić do poprzedniego sezonu, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Jest mowa nawet o wspomnianym przez ciebie Berii. Szkoda, że już w 2 drugim odcinku uśmiercili jedną z ważnych postaci. Nie wiem jaki scenarzyści mają pomysł na zakończenie 2 sezonu, ale mnie chyba najbardziej usatysfakcjonowałaby śmierć Blachy, bo robienie 3 sezonu byłoby bez sensu. Chyba, że za kolejną dekadę.

ocenił(a) serial na 5
McGyverPL

CO z tego że tu był kryminał a tu thriller, jak pierwszy sezon to była 100% luźna inspiracja, więc równie dobrze z drugiego sezonu mogli by zrobić podobny poziom do pierwszego.

Zwłaszcza że po 11 latach mogło by się dziać, aa np: stare wygi dawały by popalić młodziakom który teraz chcieli by rządzić. Tym bardziej reżyser miałby tu pole do popisu, bo każdy by miał swój legalny interes, a tu gówniarze się panoszą i grożą i zastraszają. Takie proste a takie dobre by to mogło być, jak starzy gangsta dają w dupsko młodym pseudo gangsterom. Tymczasem z młodziaków robią jakiś super killer pro.....

ocenił(a) serial na 7
faith18

Po obejrzeniu 6 odcinka mogę wywnioskować, że serial dobry nawet bardzo dobry, wiadomo, że to już nie to samo co pierwszy sezon gdzie klimat był,nawet bym powiedział, że mroczny, ciężki i brakuje takich charakterystycznych postaci jak Lewar, Beria czy sam Ptasiek. Ale kontynuacje mogę uznać za udaną jak po 12 latach przerwy udało się dobrze wkleić stare postacie. Podoba mi się Lidka i Lato fajna para policjantów mógłbym obejrzeć z nimi jakiś nowy serial co większą uwagę została skupiona na ich pracy.
Z odcinka na odcinek coraz więcej zagadek co dzisiaj jest podstawą dobrego serialu. Z początku obawiałem się, że może wiać nudą, ale na szczęście tak nie jest. Jedynie do czego mam zastrzeżenia do 3 łebków co niby pociągają za sznurki w tym wszystkim. Można było w tej roli obsadzić bardziej charakterystyczniejszych aktorów np takiego Fabijańskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones