PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820771}
7,0 9 678
ocen
7,0 10 1 9678
Odwróceni. Ojcowie i córki
powrót do forum serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Czy tylko mnie brakuje muzyki z 1 sezonu?

ocenił(a) serial na 5
agrestowa55

Pełna zgoda
Motyw przewodni miałem przez lata jako dzwonek w telefonie
Nowa muzyka jakąś taka nijaka

zackart

Mam w formie MP3 i czasem gdy jadę autem, gra mi w czasie przemieszczania się po mieście :)

ocenił(a) serial na 3
zackart

Dokładnie!

ocenił(a) serial na 10
agrestowa55

Też tak uważam zdecydowany błąd za brak tamtej muzyki...

Emilia1986

Odwróceni Soundtrack - ole y la vida es una ilusion uwielbiam a tak pełna zgoda opium jako muzyka na dzwonek

ocenił(a) serial na 7
agrestowa55

Racja, od razu rzuca się w oczy i uszy. Ta muzyka pasowała idealnie do 1 sezonu, tu też powinna być.

agrestowa55

Brakuje też lektora,który opowiadał co się wydarzyło w poprzednim odcinku

lewbert1306

Ooo taaak, brakuje jeszcze zapowiedzi następnego odcinka i tego końcowego theme'u :(

agrestowa55

Dokładnie.. Brakuje zapowiedzi bo ten lektor był dobry.. Zbyt wcześnie żeby oceniać ale coś mi się wydaje że to już nie będzie to co pierwsza seria :)

ocenił(a) serial na 5
lewbert1306

Właśnie to opowiadanie co było w poprzednim odcinku to była głupota. Potraktowali widza jak debila co nie widzi i nie rozumie co się dzieje na ekranie. Dobrze, że z tego zrezygnowali.

McGyverPL

No ale jak ktoś postanowil zacząć ogladac serial od np. połowy, to musiał się dowiedzieć, o co mniej więcej chodzi... W 2007 roku jeszcze chyba nie było Playera, na którym można było sobie nadrobic poprzednie odcinki...

ocenił(a) serial na 10
agrestowa55

To po co tak oglądać? Książkę też czytasz od połowy? McGyver ma rację :)

pietrzu10

jak odcinek jest raz w tygodniu, to jednak super byłoby jakos odświeżyć ostatnie wydarzenia. Każdy ma codziennie lepsze rzeczy do roboty niż rozpamiętywanie co wydarzyło się w ostatnim odcinku, zwłaszcza jak przegapi się poniedziałkową premierę i kolejny odcinek oglądasz w formie powtórki w tv, dużo później.

macko40

Niby tak, ale jak ktoś ogląda serial za jednym podejściem z legalnego wydania dvd to te wstawki są męczące i wydają się niepotrzebne, więc jak zawsze kij ma dwa końce :)

McGyverPL

Ale klimat był,kiedy ten sam lektor z Alfabetu Mafii mówił co się stało w poprzednim odcinku :)

lewbert1306

Tak to prawda, ale trzeba zauważyć, że w tym sezonie póki co (po trzech odcinkach) poza siedzeniem w łóżku nic się nie dzieje, więc o czym miałby ten lektor opowiadać?

PanKracjusz

Nic dodać, nic ująć. Pierwszy sezon to majstersztyk pod każdym względem! Drugi to jakaś tania telenowela. Poziom gry aktorskiej niektórych postaci - bez komentarza.

ocenił(a) serial na 5
dolmis

Zgadzam się

agrestowa55

Mnie też bardzo brakuje tej muzyki... Tamta muzyka pasowała idealnie i nadawała klimat... Tak szczerze to po 1 odcinku czekałam na tą muzykę a tu duże rozczarowanie.

agrestowa55

ODWRÓCENI OJCOWIE I CÓRKI ------> Czy ktoś wie jak nazywa się ta muzyka co leci na początku odcinków jest całkiem spoko ;)

ocenił(a) serial na 7
agrestowa55

Mi nie tylko muzyki ale tez tamtego klimatu

ocenił(a) serial na 3
grzesiek1991_filmweb

Jeszcze daję mu szanse, ale fakt nie jest za dobrze

agrestowa55

Czy ktoś wie, kto jest autorem muzyki z 4. odcinka w scenie gdy córka Blachy płynie jachtem po jeziorze na Mazurach?

daewoo

Gerenuk - Kiwi

klaudia_pawlikowska

To nie ta muzyka.

ocenił(a) serial na 5
agrestowa55

Wszystkiego brakuje...

agrestowa55

Brakuje Łukasza Targosza, z pierwszej części. Wszystkie seriale z jego muzyką buduja napięcie. Tutaj dno... Wataha, diagnoza itd super się ogląda. Jest on wg. mnie mistrzem w tej dziedzinie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones