1670
powrót do forum 1 sezonu

Jeśli komuś The Office nie przypadł do gustu, wynudzi się na 1670 jak jasna cholera.

ocenił(a) serial na 9
Pawel_M_8

Niekoniecznie. Ja nie oglądałem The office nigdy , a to wciągnąłem za jednym zamachem . Serial , złoto. Polecam w szczególności fanom Monthy Pythona .

ocenił(a) serial na 6
mateush87bpa

Ten przaśny i "sucharowy" humor nawet nie stał obok MP.

ocenił(a) serial na 9
Pawel_M_8

The office beznadziejny, a 1670 genialny. Są gusta i guściki.

ocenił(a) serial na 8
marco1313

Jestem tego samego zdania.

Pawel_M_8

Bardzo lubię amerykańskie The Office. Mnóstwo tam było śmiesznych scen i dało się polubić większość postaci. Na razie obejrzałem tylko 3 odcinki 1670, ale póki co nic mnie nie rozśmieszyło. I jak na razie też nie polubiłem żadnej postaci. Są mi w zasadzie obojętni. Mam nadzieje, że reszta odcinków będzie chociaż odrobine zabawna bo jak na razie ten serial to takie 4/10 w najlepszym razie.

Pawel_M_8

Nie wiem skąd ta teoria. The office mnie nudzi, a 1670 bawi. Jak dla mnie to zupełnie inny rodzaj humoru.

ocenił(a) serial na 7
Pawel_M_8

Też nie bardzo podeszło mi The Office, a 1670 jak najbardziej mi pasuje. Może dlatego, że jestem wieśniakiem i nigdy nie robiłem w biurze?

ocenił(a) serial na 9
Pawel_M_8

A odwrotnie? Ten serial wszedł doskonale, a the office jeszcze przede mną :D

ocenił(a) serial na 7
Pawel_M_8

Ten serial nie ma prawie nic wspólnego z "The Office" prócz tego, że mają formułę mockumentu.

ocenił(a) serial na 9
Pawel_M_8

nie trawię The office, a ten serial jest dla mnie świetny.

ocenił(a) serial na 4
Pawel_M_8

Humor w the office jest z 6 lig wyzej.
Raz że wymaga znajomości angielskjego, popkultury, odnalezienie się w zamierzonym cringu itd.
1670 to po prostu kabaret koń polski zamieniony w serial.
Minimalnie poza glówną postacią z the office nie ma żadnych punktów wspólnych.

ocenił(a) serial na 10
pi73r

Anglista się znalazł XD
Zdradzę Ci coś. Za granicą nie docenią tego serialu, bo wymaga znajomości polskiego.

ocenił(a) serial na 4
Username_THC

Niezła odklejka xD

ocenił(a) serial na 9
Pawel_M_8

TO mnie irytował okropnie. Może zrobię kolejne podejście. Przy 1670 śmieję się aż mnie brzuch boli i poliki ;)

ocenił(a) serial na 8
Pawel_M_8

Niekoniecznie. Ja do The Office robiłam 3 podejścia a to wciągnęłam za jednym razem :)

Pawel_M_8

ja mam odrzut od the office, zbyt nudne. 1670 to zupełnie inny klimat.

Pawel_M_8

Nie The Office, ale The Biuro chyba. The Office to jest inna liga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones