Urszula GrabowskaI

Urszula Grabowska-Ochalik

7,1
4 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Urszula Grabowska

jest ładna ale nie potrafi grać drewno z niej straszne.

kinomanka_13

Wszędzie to samo ! gdzie nie spojrzeć na każdej ładnej aktorce ten sam wpis ! chyba coś jest nie tak z tobą ?

kinomanka_13

Ale ona naprawdę nie potrafi grać: popatrz na kilka scen, np. "Znad krawędzi": twardą i zdeterminowaną gra poprzez oparcie rąk na stole i taki wymyk głowy, rozpacz i strach jw. A głosik wybitni sztuczny - zapomina, że maniera dobra w teatrze w kinie się nie sprawdza. Dlatego jej nie obsadzają... i chwała, bo naprawdę trudno znieść. I jeszcze jakieś takie zadęcie babki.... jedna rola i nic

Ole_Olecki

cieszę się że ktoś się ze mną zgadza, w na dobre i na złe grała fajnie i ją lubiłam wtedy ale jak zaczęła grać w tylko miłość tą głupią Sylwię która knuła wiecznie to przestałam ją lubić a po za tym w przepisie na życie jest żałosna, jak zagra jakąś fajniejszą rolę to zacznę ją lubić. A na razie ma u mnie 2/10 za urodę.

kinomanka_13

Ile masz lat???

Ole_Olecki

A ja jestem zdania że potrafi grać ! np. w szczególności pierwsze minuty ostatniego odc. Komisarz Alex (i cały odcinek). Świetna gra twarzą, świetna mimika twarzy, umiejętne odzwierciedlenie strachu, rozpaczy, złości i determinacji.

kinomanka_13

Polecam zobaczyć film "Joanna".

Robertul

Popieram,po ''Joannie'' wyrwie was z kapci.Zmienicie zdanie,zreszta bez podstawne.Ale coz, ilu ludzi ,tyle opinii.

tomucho77

Według mnie jest świetną aktorką, kobieca i naturalna , w Glinie i Na krawędzi świetne role.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones