Bogdan Brzyski

5,7
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogdan Brzyski

On ma w oczach to, co nazywa się "tym czymś". Ponadto idealne rysy twarzy, idealna postura i cudowny, głęboki głos czynią go obiektem moich marzeń :) Zobaczyłam go pierwszy raz w "Pierwszej miłości" jakieś dwa lata temu i od razu mnie zauroczył. Szczególnie sposób, w jaki obchodził się z serialową Marysią mnie poruszył, bo 'doktor Stasiak' był delikatny i silny jednocześnie. Ciągle wracam do tych odcinków na ipli i niezmiennie kiedy oglądam te sceny ściska mnie w podbrzuszu :) Wiem, że grał w początkowych odcinkach "Plebanii", ale przeszukałam Internet wzdłuż i wszerz i znalazłam wyłącznie najświeższe odcinki tego serialu. A szkoda...

Alicjoza

Wow! A ja myślałam, że tylko ja wracam do tych scen z 2010 roku na ipli i się zachwycam! Właśnie oglądam odcinki od 1002 do 1070 :)

Alicjoza

Moim Ideałem był Michael Jackson . ale Bogdan Tez jest niczego sobie

Alicjoza

Zgadzam się! Był wspaniały jako doktor Stasiak. Przystojny, charyzmatyczny, wytrwale walczący o serce Marysi. Przestałam oglądać Pierwszą Miłość, gdy uśmiercili jego postać. Te odcinki były najciekawsze. I tak jak poprzedniczki - też wracam do scen z nim na Ipli :)

MadamedePompadoure

Mnie użaklo prę osób już za czasów plaebani ogldałam ją w 2002 mając 12 lat . i potem też powtórki Ale chyba nie dostrłam nigdy do ostatniego odcinka .

dobrusia301

On jest wolny <3 samotny Ale ja jestem obok .

dobrusia301

Właściwie to oglądałam mając 10 lat bo wtedy był początek pierwszy sezon.

Alicjoza

Moje stare Konto tu widzę dobrusia 301. Ale Fakt że jest Przystojny Nie ma nikogo Tylko psa.

Alicjoza

Od początku mojej znajomości z nim jest Sam a znam go od końca 2011 lub początek 2012 . Moje stare Konto tu widzę dobrusia 301.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones