PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 594
oceny
7,9 10 1 222594
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy
ocenił(a) film na 9
tomasz_user

I zapewne tłumaczenie będzie takie, jak na tvp kultura swojego czasu...odrazu można sobie darować:P Albo wyłączyć dźwięk.

ocenił(a) film na 10
anga24

Na pewno, zamiast 'pierdol się, Biały' to 'goń się, Biały' itd.

ocenił(a) film na 8
anga24

Zawsze mnie to zadziwiało w telewizji (nie tylko publicznej), cenzurowanie tłumaczeń, mimo, że film jest nadawany po 23. O tej samej porze emituje się takie, przykładowo, "Psy", których ocenzurować się nie da (chyba, że "wypika" się wulgaryzmy). Skoro film nadawany jest o takiej porze (w domyśle - dla dorosłych), to cenzurowanie dialogów jest nie tylko nielogiczne, ale również psuje film, w którym odgrywają one bardzo ważną rolę. Oczywiście, mój apel nic nie zmieni, dlatego z założenia, nie oglądam telewizji.

ocenił(a) film na 9
polliter

Nie zawsze w telewizji tłumaczenie filmów Tarantino jest ocenzurowane. Wyjątek stanowią kanały stricte filmowe, jak na przykład Ale Kino, gdzie mogliśmy parę lat temu oglądać Wściekłe Psy w tłumaczeniu ś.p. Tomka Beksińskiego, więc w najlepszej polskiej wersji tego filmu. Nawet lektor nie przeszkadzał, całkiem nieźle sobie poradził. Mam nadzieję, że Ale Kino jeszcze puści Reservoir Dogs w niedalekiej przyszłości:)

anga24

też bym raczej nie oglądał, bo myślałem że ten film jest w kolekcji: Kino według Tarantino. Niestety go tam nie ma wiec będę zmuszony obejrzeć drugi raz dzisiaj.

tomasz_user

Dobrze wiedzieć, dzięki :]

użytkownik usunięty
karolka12fr

Nie warto, gniot.

użytkownik usunięty

"Co do filmu to wg. mnie arcydzieło kina gangsterskiego." - real ego

Nie masz zdania.

ocenił(a) film na 10

Sam jesteś gniot.

użytkownik usunięty

zresztą, skoro to taki gniot to czemu aż cztery, boisz się kliknąć na gwizdkę? :D

tomasz_user

Bardzo dobry film, każdy powinien go obejrzeć, gorąco polecam.
Podobał mi się jeszcze bardziej ze względu ile go szukałam :P
A właśnie może komuś od razu przyda się link:
strefa-filmu. pl/wsciekle-psy
Proszę i nie ma za co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones