PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673849}
3,8 421
ocen
3,8 10 1 421
Miłość w Mieście Ogrodów
powrót do forum filmu Miłość w Mieście Ogrodów

Premierowy pokaz na Festiwalu Filmowym w Cieszynie, ukazał jak nie trafiony jest tytuł, ukazując Śląsk jako degrengoladę. Panowie reżyserzy proszę zwrot $ za bilet!

ocenił(a) film na 2
olafgorak

To prawda. Ja dałam 2 za to, że pokazali tyci-tyci moich Katowic :)

ocenił(a) film na 6
olafgorak

Dlaczego "degrengolada"? Śląska tam nie ma prawie wcale, a wydarzenia mogły dziać się wszędzie. Miasto Ogrodów pozostaje niezmiennie bezsensownym wymysłem marketingowym, ale sam film aż taki zły nie był.

olafgorak

Będzie jakaś premiera ogólnopolska? To już 4 lata od kiedy pierwsze drafty udostępniono w sieci...

olafgorak

Właśnie obejrzałem po przegraniu z Ale kino+ HD.
Bardzo dobry pomysł z tą wycieczką! Zamiast oglądania tego filmu . . .
Może to być nawet wycieczka po Katowicach i najbliższej okolicy, gdzie naprawdę znajdzie się do obejrzenia kilka rzeczy ciekawych i kilka rzeczy ładnych.

A tymczasem na ekranie snują się mężczyźni i kobiety (prawie wszyscy są tu przyjemni dla oka) we wnętrzach i zewnętrzach (też na ogół przyjemnych dla oka). Tylko że nic z tego ich snucia nie wynika.

olafgorak

Mnie się film podobał. Ludzie mający wszystko, pozornie szczęśliwi są tak naprawdę samotni. Każdy szuka akceptacji, doznań. Tego co w nich zaniklo, a przemilczana tragedia oddala ich tak, że już dalej nie może. Myślę, że mimo tego złego to Oni byli i będą przyjaciółmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones