PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537562}

Ki

6,0 19 149
ocen
6,0 10 1 19149
6,5 14
ocen krytyków
Ki
powrót do forum filmu Ki

Miks wybuchowy...

użytkownik usunięty

Miks wybuchowy. Nie ma takich słów które by mogły opisać jak bardzo wkurza mnie tytułowa bohaterka. Nie ma na świecie tak negatywnie zabarwionych przymiotników jakie mógłbym przylepić do Romy Gąsiorowskiej [muszę być obiektywny: jest tu pyszna]. A jednak to cholernie dobry film, niestety ukazujący coś, co nie jest już obecnie ewenementem. Słaby człowiek walczący z jeszcze bardziej ułomnym światem, otoczeniem i wszystkie tego konsekwencje. Jestem odrobinę znerwicowany po tym filmie. Kurcze polskie kino chyba się jednak odradza...

ocenił(a) film na 6

Pozwolisz że Cie zacytuję: "Nie ma takich słów które by mogły opisać jak bardzo wkurza mnie tytułowa bohaterka", klasyczny przykład kobiety, której ostatnim określeniem może być słowo matka.

ocenił(a) film na 8

Ki jest klasycznym przykładem tego, jakie ponosi się konsekwencje będąc dzieckiem z rozbitej rodziny. Sama nie umie sobie ułożyć życia, bo jej rodzice nie dali jej żadnego przykładu. Ojciec ją porzucił, a matka chyba nie dała rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones