PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 520
ocen
5,8 10 1 59520
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

zakończenie

ocenił(a) film na 6

Zakończenie jest delikatnie mówiąc ...słabe :/

shavi

jak cały film. nigdy więcej!

shavi

Delikatnie mówiąc jest tragiczne

ocenił(a) film na 4
shavi

(SPOILER) Jak Małaszyński bił świadka koronnego, a jego koleżanka krzyczała "Przestań KOCHAM CIE" nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. A na koniec policjant nadzorujący przychodzi i do Małasza "To co zapominamy? Zapominamy" i Małasz sobie odchodzi w objęciach nowej miłości... tragedia. Myślałem, że to będzie coś w stylu przedłużenia i dodania jakiegoś nowego wątku do serialu, a tu mamy marny skrót z historyjką miłosną w tle.

ocenił(a) film na 7
n0_thx

dokładnie! Zgadzam sie z przedmówcą. Dla mnie cała ta scena gdzie Grabowska krzyczy "Kocham cie, przestan!" popsula caly mroczny i gangsterski klimat filmu!!

ocenił(a) film na 4
xc90

a ja tego mrocznego klimatu nie dostrzegłem.

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

zgadzam sie zakończenie poł na pół. Nie ujeła mnie także ta końcowa scena z Małaszyńskim i tą jego koleżanką. Za bardzo się wszystko ślicznie skończyło. Jednak pomijając bardzo lubię ten film więc traktuje to z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 7
Finalny_Odbiorca

Może przesadziłam ze stwierdzeniem "mroczny klimat", ale chodziło mi ogólnie o tematyke gangsterska- strzelanie, zabijanie itp No a wątek miłosny zdecydowanie tu nie pasuje ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones