PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 520
ocen
5,8 10 1 59520
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

Nie wiem czy ktoś z Was podziela moje zdanie, może się ktoś taki znajdzie;). W każdym
razie, wiecie, zaraz po premierze filmu posypały się gromy, że fatalna rola Małaszyńskiego,
że naciągany scenariusz, itd. I faktycznie, w 2007 r. oceniłabym film na 5 (nie miałam
jeszcze konta na filmwebie^^), ale ostatnio spróbowałam podejść do tego filmu raz jeszcze i
dochodzę do wniosku, że portet mafii pruszkowskiej, nie obchodzi mnie czy w 100% zgodny
z rzeczywistością, został przedstawiony znakomicie! Bardzo przekonująco wypadli
Grabowski, Zieliński czy nawet Bobrowski. A Więckiewicz... dla mnie może zagrać każdą
rolę, zawsze jest fantastyczny.. Zmieniam na mocne 7!

babariba

ja podzielam Twoje zdanie, również dałam mocne 7.

ocenił(a) film na 7
babariba

tak jest, warto dodac jeszcze Św.P. M. Kozłowskim

ocenił(a) film na 9
babariba

a mi film os razu przypadł do gustu. A więckiewicz genialnym jest aktorem i basta.

ocenił(a) film na 7
michu1990_fw

Więckiewicz jest znakomity!Trafił nam się -obok Szyca-wielki aktorski talent!

dobbiacco_attersee

Błagam! Nie nazywajmy Szyca wielkim aktorem... W przeciwieństwie do Więckiewicza nie zagra on każdej roli tak wiarygodnie.

ocenił(a) film na 8
sdali

Film warto obejrzeć ale tylko pod warunkiem, że oglądało się Odwróconych!

babariba

No nie wiem, uważam, że 3/10 to dobra ocena:) http://www.hitosfera.com/recenzja/swiadek-koronny/311

ocenił(a) film na 10
szafulec

Nie zgadzam się z Tobą. To jeden z najlepszych Polskich filmów sensacyjnych. Daje nawet 8 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones