PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 508
ocen
5,8 10 1 59508
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

Jaki tytuł ma piosenka, która leci w klubie "U Kowala"? Dodam że przy dekach jest Diana D'Rouze. Proszę o pomoc.

DJThomas

Witam, znasz może tytuł tego utworu? Będę wdzięczny za pomoc

ocenił(a) film na 10
CTRITR

Witaj. Niestety nie znam nazwy tego utworu, szukam go od dawna, jak coś znajdę to dam znać ok, albo jak Ty pierwszy coś znajdziesz na ten temat - to napisz. Pozdro.

DJThomas

Hmmm, może chodzi Ci o to: https://m.youtube.com/watch?v=3NRwEI8jIJM

ocenił(a) film na 10
Nouvelle

Fajnie, dzięki wielkie - nazwy tego utworu również szukałem! A dokładniej chodzi mi o scenę - ''jak wszyscy z ekipy wchodzą po schodach do biura SZYBKIEGO!, W Tle leci fajny kawałek, który gra Diana D'Rouze, chyba to jest ona. Może uda Ci się znaleźć - co to jest za utwór. Pozdrawiam.

DJThomas

Nie bardzo kojarzę scenę, o której piszesz.

ocenił(a) film na 10
Nouvelle

Sorki, że tak długo nie odpisywałem, ale miałem awarię NETA! Możliwe że nie dokładnie opisałem tę scenę, więc jest tak - to jest motyw jak KOWAL zaprasza cały zarząd do siebie do klubu, potem wszyscy wchodzą po schodach i wtedy leci ten fajny kawałek- który gra Diana D'Rouze. Sorki za niedokładność. Mam nadzieję że teraz będziesz mógł mi pomóc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones