PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 520
ocen
5,8 10 1 59520
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

Kto mi dokonczy?

ocenił(a) film na 6

Witam, przysnalem wczoraj na drugiej reklamie niestety, widac nie porwala mnie akcja:)P ale z ciekawosci zapytam., jak to sie wszystko skonczylo? czemu Marcinowi tak zalezalo na wywiadzie i tak go przezywal? kochanka Blachy byla dla niego kims bliskim? siostra/dziewczyna? dzieki z gory, film nie zachwycil ale fajnie popatrzec na te nasze polskie mordy:)

paczka1

Jakby to wytłumaczyć. Pewnego razu na wyścigach konnych, gdzie była ta cała mafia, była też pewna kobieta, która robiła zdjęcia tej mafii, ona chyba jakiś artykuł robiła. Była w ciąży. Ktoś podłożył bombę do samochodu Mnicha i właśnie na tych wyścigach nastąpiła eksplozja tego samochodu. I ta kobieta była blisko tego samochodu i na skutek wybuchu doznała szoku i pękł tętniak. Zginęła na miejscu. Razem z dzieckiem. Ta kobieta była żoną Marcina. Marcin był pewien, że to Blacha podłożył bombę, ale Blacha się nie przyznał. Marcin chciał po prostu pomścić śmierć swojej żony. A kochanka Blachy cały czas powtarzała, że to Blacha podłożył bombę. Tak na dobrą sprawę nie wiadomo kto ją podłożył.

ocenił(a) film na 6
JustFurious

dzieki, nawet ciekawy pomysl, niestety swiateczne picie i zarcie uspilo moja czujnosc podczas j.... reklam;/ pozdro!

paczka1

Zawsze powtarzam, żeby w święta nie pić tyle coca-coli. Potem tylko właśnie wynikają takie problemy ;>>.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones