PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 512
ocen
5,8 10 1 59512
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

to odechciewa sie obejrzec ten film. Czy w tym kraju nie mozna juz robic filmów bez udzialu aktorów z serialowych tasiemców? Przecież tych ludzi widzimy codziennie w niekończących sie serialach. Temat ciekawy, jaki to bedzie film to sie okaze w kazdym bądz razie oskarem to mi nie pachnie.

użytkownik usunięty
DamMtor

dokładnie,podobnie to opisałam troche wczesniej,ale ..:P
hehe ja np.bardzo lubie Roberta Więckiewicza,uwazam,ze jest niedoceniany.gra naprawde dobrze,i chyba pojde na filmik po 1 bo ciekawie sie zapowiada,mimo tych aktorzyn;)a po 2 włansie zbey zobaczyc jak spisze sie pan Robert=)

ocenił(a) film na 1
DamMtor

Jeżeli teraz wszyscy pamiętają ich z jak to zgrabnie ująłeś/aś "serialowych tasiemców" to może dzięki takim filmom ludzie będą ich pamiętać z tych oto filmów, a nie "seraialowych tasiemców", w każdym razie poczekamy zobaczymy... ;]

Agatkiee

A serialowym aktorom też trzeba dać szansę :/ Może wreszcie pokażą jakąś poważniejszą postać, a nie tylko tą Basię, co to jej operacja nie wyszła i Karolek ją rzucił. A poza tym Więckiewicz i Zieliński... Mnie do tej obsady brak jeszcze Szyca, ale może jakoś przecierpię Żmijewskiego. Spróbuję :P Tak czy siak, film zapowiada się smakowicie. Już szykuję bileciki.

NatLupin

hm, zobaczymy co to z tego będzie. w każdym razie, mnie również brakuje tu Szyca, uwielbiam go. :)

DamMtor

najlepiej jak ktoś wychowany na serialach wypowiada cie o aktorach którzy zaistnieli w filmach co do Foremniak to się nie wypowiem ale co do Żmijewskiego to muszę się nie zgodzić nie jest to serialowa gwiazda może teraz i gra w serialach ale zagrał w bardzo wielu Polskich filmach a gra juz od 1984r a to że teraz gra w serialach taki los każdy chce zarabiać pieniądze Małaszyński to jest serialowa gwiazda pomimo tego że i tak wg mnie to bardzo dobry aktor młodego pokolenia

guroo

Zgadzam się z guroo. Poza tym zarówno Foremniak jak i Żmijewski to bardzo dobrzy aktorzy, których zdolności zaobserwować można także oglądając serial. A jeśli ktoś ochotę ma wybrać się na film hollywoodzki do kina, gdzie aktorstwo w porównaniu do polskiej sceny stoi na marnym poziomie, to już jego wybór. Kolokwialnie podsumowując: pleść farmazony każdy może, jednak odrobina rozeznania nie zawadzi:)

DamMtor

Najprosciej ocenic nie ogladajac, a tasiemce sa tasiemcami ze wzgledu na pieniadze glownie, polskie realia nie sa tak satysfakcjonujace jak za granicami naszego kraju, co za tym idzie Polski rynek kinomatografi ogranicza sie tylko do kilku "duzych produkcji" rocznie a przez reszte czasu trzeba za cos zyc. A wszyscy Ci bardzo dobrzy i troche gorsi aktorzy nie wyzyja. A jesli chodzi o ten filmik zwiastun mnie zainteresowal i mysle ze moze przyniesc cos... a co okaze sie w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones