PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 520
ocen
5,8 10 1 59520
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

stacji TVN za obrzydzenie nam tego filmu poprzez reklamowanie go dwadzieścia razy dziennie?

Mr_Mey

no niestety troche za często to reklamują,zeby to chociaz kilka wersji bylo a to zawsze to samo....ale przyznam ze reklama jest calkime fajna :P

asik_5

co w nim fajnego? spowolnione ujecie z kamerki 200fps? podjarali sie ze taka maja i beda walkowac wybuch samochodu. buehehe. po co isc do kina na polski film? takie filmy nic nie daja na duzym ekranie lepiej poczekac bo za 6 miesiecy bedzie lecial w tvn. oczywiscie najpierw beda przez miesiac go zapowiadac. standard - patron stacja tv i pewnie rozmowy w toku bo beda gadali z aktorami. najpierw reklama potem kina, potem dvd, nastepnie tv i ostatni etap - pogrzeb filmu, nastepeni regularne odkopywanie zimnego kotleta co roku. moze beda go puszczali w swieta zamiast tradycyjnego shreka i kewina samego w domu ;]

Warchlak

Jezzzzzzu !!! Z ust mi wyjęliście ten temat, rzygam juz tymi reklamami. Film będzie pewnie cienki, a oni robią z niego bóg wie jaką superprodukcję. Tym większe będzie rozczarowanie widzów, sami sie wkopują. Ale TVN ma taki dziwny sposób promowania, do zarzygania !!!! Nie nawidze TVNu i tego filmu, chociaż go jeszcze nie widziałem. Czy to nie dociera do nikogo z zarządu tej cholernej stacji? Mógłby sobie wejść ktoś z nich na to forum, poczytać, pomyśleć, i postukać się w głupi łeb !!

Foggy_2

Ja jeszcze nie wiem czy pójdę, być może tak, bo dawno nie byłem w kinie na żadnym polskim filmie, a ten jak na razie zapowiada się dość ciekawie. Oj gdyby byli tak Marek Kondrat i Borys Szyc jeszcze, no to już kupowałbym bilet :D A co do reklam to na serio przesadzają. Czasami jak oglądałem zwiastuny właśnie w telewizji, to często czekałem aż jeszcze raz go pokażą, bo fajny był, ale teraz to dają ich zdecydowanie za dużo.

Foggy_2

Świetny efekt przereklamowania. Kiedy zobaczyłem zwiastun w październiku to miałem nawet zamiar iść. Obecnie najprawdopodobniej na ten film nie pójdę, gdyż nie widzę sensu. Przecież już wszystko wiem, widziałem spory procent filmu i prawdopodobnie wszystkie kluczowe sceny.
Zastanawia mnie ten 'ban' Andrzeja Grabowskiego. W żadnej reklamie na TVN (poza oficjalnym kinowym zwiastunem) nie został wymieniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones