PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381854}
5,8 59 512
ocen
5,8 10 1 59512
4,7 9
ocen krytyków
Świadek koronny
powrót do forum filmu Świadek koronny

10/10

ocenił(a) film na 8

Mi się podobał. Przyjemnie mi sie go oglądało ;) widzę same negatywne komentarze ale naprawdę zupełnie nie wiem dlaczego ...

ocenił(a) film na 7
medrek3_2

Mi sie rowniez podobal ten film doskonala akcja. Taki polski Ojciec chrzestny tylko ze tam byla mafijna rodzina. :))

medrek3_2

Mi też całkiem się podobał, moze nie jest to film który mną ' potrząsnął ' ale widziałam wiele gorszych...

turqusowa

Dobry film do tego co warto zauważyć jeden z niewielu a może i jedyny w ostatnim czasie film sensacyjny od czasów kiedy W.Pasikowski przestał kręcic swoje filmy sensacyjne, teraz tylko te komedie romantyczne przeważnie dobre ale ile można.

ocenił(a) film na 7
paul_9

Ten film jest dno w porównaniu do serialu jak wam się podobał film to sobie obejrzyjcie serial "Odwróceni" to zmienicie zdanie na temat filmu.

ocenił(a) film na 4
Hazers

Polski Ojciec Chrzestny?!

bluźnierstwo.

Film jest dwa razy słabszy niż serial, prawdopodobnie jest to wywołane skróceniem akcji celem pokazania "wzruszającej" historii postaci, odgrywanej przez Małaszyńskiego.
Z Małaszyńskiego jest taki sam aktor jak i ze mnie- mierny. A ta jego tragedia, oh wzruszyłem się.

4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones